Čokoláda jedna báseň

Ak by ste aj neboli fanúšikom tejto sladkej pochúťky, to, čo pre vás Linda schováva vo svojej kuchyni, jednoducho musíte ochutnať. Z francúzskej čokolády Valrhona, ktorá je dlhodobo oceňovaná známkou najvyššej svetovej kvality, stratíte reč. To nie je čokoláda. To je ambrózia, kúsok neba, samotná stačí na to, aby ste výrobok z nej považovali za drahokam. Ale Linda aj tejto dokonalosti dokáže pridať punc originality a kulinárskeho dobrodružstva. Produkty, ktoré z nej vyrába, sú ručná výroba s ohľadom na zákazníka. Výrobky s Marekom vždy starostlivo balia podľa počtu do darčekových škatúľ, čo dodáva čokoládovej kolekcii na exkluzivite.

Čokoládové pralinky

Pod čokoládou v 59 sweets rozumejú napríklad PRALINKY. Sú to drobné čokoládové potvorky charakteristické tenkou vrchnou škrupinkou. Vo svojom vnútri skrývajú rôzne druhy náplní od jemných krémových až po tekuté alkoholové. Jeden tento zázrak váži od 8 do 11 g. Orientačná cena 1,20 eur. Ale verte, že jedna vám určite stačiť nebude.

1,20€

Čokoládové tyčinky

Práve preto sú tu čokoládové plnené TYČINKY! Dekorom, náplňou a tvarom sú plne kompatibilné s pralinkami. Majú v priemere 40 g a ich cena je 3 eurá.

3€

Tabuľkové čokolády

V ponuke je aj klasika všetkých klasík: TABUĽKOVÁ ČOKOLÁDA. Dokonca aj stogramové plnené tabuľkové čokolády. Náplne a dekor si môžete zvoliť podľa svojich predstáv. Všetky čokolády sú balené v obaloch a môžu slúžiť ako darček. Cena za kus je od 4 eur.

od 4€

Luxusné čokoládové figúrky

Okrem štandardnej ponuky výrobkov z čokolády u Lindy a Mareka nájdete aj  špeciálnu kategóriu ČOKOLÁDOVÝCH FIGÚROK. Vyrábajú ich na vaše želanie a do figúrky vedia schovať prekvapenie pre obdarovaného (prsteň, odkaz, retiazku, faktúru…). Cena sa odvíja od náročnosti a veľkosti figúrky.

od 20€

Nechajte sa inšpirovať našimi sladkými lahôdkami

Napíšte Linde

Ak máte záujem o ozajstné čokoládové maškrty od Lindy, napíšte nám svoje predstavy a my vás budeme kontaktovať.